Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Dvīņi
21. maijs
- 21. jūnijs

Interesanta un aizraujoša nedēļa. Vienīgais, kas var likt zināmus šķēršļus panākumiem, ir tavs slinkums un nevēlēšanās mainīt kaut ko savā ikdienā. Ja pārvarēsi minēto problēmu, tad ātri vien spēsi sasniegt pavisam citu dzīves kvalitāti. Zvaigznes iesaka mācīties ne tikai no savām, bet arī citu kļūdām, kā arī rūpīgāk ieklausīties dzīves pieredzējušāku tuvinieku padomos. Nedēļa nogalē var rasties iespēja iesaistīties kādā aizraujošā piedzīvojumā.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Sergejs Poļanskis Jaunumi Kultūra | 7. decembris 2010 | 13:46

Teātris sešstūrī

14. februāris 2011 11:44 - Сергей

Посмотры пожалуйста в Скайпе. Это очень важно.

9. februāris 2011 12:44 - Kristīne

Serguey,je te remercie pour l'avertissement - ce semestre on n'a que six cours au total. En langue française on va avoir deux cours par semaine - dans l'analyse linguistique et dans l'interpretation de texte littéraire. Bon courage!

6. janvāris 2011 12:44 - Kristīne

Vai palīdzēsi līdz galam atrisināt sarežģīto franču šarādi, par kuru Tev stāstīju? Bez Tava padoma noteikti nesaņemšu lielo naudas balvu un nevarēšu iegādāties sapņu tērpu, jo netiks dota iespēja no konkursa organizatoru puses. Tā kā Tavs blogs mēdz būt ļoti populārs lasītāju vidū, atbildi, lūdzu, privāti. Veiksmi!

5. janvāris 2011 22:35 - Tējasroze,

Izrādās, ka nelabvēlīgā laikā Lamanšā grimst pat labākās militārās zemūdenes, tā arī nesasniegušas Parīzi. Ja nav komandas, diemžēl jāsignalizē - adieu visām stratēģijām, jo labāk grimt bez ākstībām. Bet ir vēl aizvien arī iespējas - brīvība, brālība, vienlīdzība. Pēdējā izvēle ir komandas pusē.

8. decembris 2010 16:43 - Kristīne

Diemžēl daudzu cilvēku dzīves uztveri postpadomju teritorijas valstīs pārāk spēcīgi ietekmē nespēja racionāli izvirzīt un stratēģiski realizēt gan personiskus, gan valstiskus mērķus - tajā skaitā - sakārtot teātru darbības un finansēšanas principus. Tā kā bara instinkts ir ārkārtīgi spēcīgs, tad cilvēkam ar mērķiem ir jābūt kā trenētam cīņas sunim - gatavam cīnīties pret pārspēku līdz pat iespējai tikt saplosītam.Lai spētu kaut ko mainīt, ir vajadzīga izpratne un zināšanas. Un kāds, kas dāsni dalās ar savām zināšanām par rietumniecisku teātri - kā šī bloga autors. Tā turpināt!

8. decembris 2010 11:29 - Sergejs Poļanskis

Apmēram 700 000 cilvēki priekšroku deva OPERAS teātrim.

Pievienot komentāru {6}