Intervijas

7 jūlijs

Vārda dienas:
Alda, Maruta

Horoskopi

Jaunava
24. augusts
- 23. septembris

Panākumos lielu nozīmi spēlēs saskanīgas attiecības ar kolēģiem, priekšniecību. Tev var tikt uzticēti jauni pienākumi, kurus uztversi kā sava veida izaicinājumu. Pat, ja nonāksi saspringtākās situācijās, lieliski spēsi noorientēties un pieņemt pareizos lēmumus. Ģimenes lietās var valdīt neliels haoss, nenoteiktība. Lielākoties tas būs pamatojams ar tavu mainīgo garastāvokli un dažkārt pārlieku principiālo nostāju. Zvaigznes iesaka būt draudzīgākam, iejūtīgākam pret partneri.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sergejs Poļanskis Jaunumi Kultūra | 7. decembris 2010 | 13:46

Teātris sešstūrī

14. februāris 2011 11:44 - Сергей

Посмотры пожалуйста в Скайпе. Это очень важно.

9. februāris 2011 12:44 - Kristīne

Serguey,je te remercie pour l'avertissement - ce semestre on n'a que six cours au total. En langue française on va avoir deux cours par semaine - dans l'analyse linguistique et dans l'interpretation de texte littéraire. Bon courage!

6. janvāris 2011 12:44 - Kristīne

Vai palīdzēsi līdz galam atrisināt sarežģīto franču šarādi, par kuru Tev stāstīju? Bez Tava padoma noteikti nesaņemšu lielo naudas balvu un nevarēšu iegādāties sapņu tērpu, jo netiks dota iespēja no konkursa organizatoru puses. Tā kā Tavs blogs mēdz būt ļoti populārs lasītāju vidū, atbildi, lūdzu, privāti. Veiksmi!

5. janvāris 2011 22:35 - Tējasroze,

Izrādās, ka nelabvēlīgā laikā Lamanšā grimst pat labākās militārās zemūdenes, tā arī nesasniegušas Parīzi. Ja nav komandas, diemžēl jāsignalizē - adieu visām stratēģijām, jo labāk grimt bez ākstībām. Bet ir vēl aizvien arī iespējas - brīvība, brālība, vienlīdzība. Pēdējā izvēle ir komandas pusē.

8. decembris 2010 16:43 - Kristīne

Diemžēl daudzu cilvēku dzīves uztveri postpadomju teritorijas valstīs pārāk spēcīgi ietekmē nespēja racionāli izvirzīt un stratēģiski realizēt gan personiskus, gan valstiskus mērķus - tajā skaitā - sakārtot teātru darbības un finansēšanas principus. Tā kā bara instinkts ir ārkārtīgi spēcīgs, tad cilvēkam ar mērķiem ir jābūt kā trenētam cīņas sunim - gatavam cīnīties pret pārspēku līdz pat iespējai tikt saplosītam.Lai spētu kaut ko mainīt, ir vajadzīga izpratne un zināšanas. Un kāds, kas dāsni dalās ar savām zināšanām par rietumniecisku teātri - kā šī bloga autors. Tā turpināt!

8. decembris 2010 11:29 - Sergejs Poļanskis

Apmēram 700 000 cilvēki priekšroku deva OPERAS teātrim.

Pievienot komentāru {6}