Intervijas

7 jūlijs

Vārda dienas:
Alda, Maruta

Horoskopi

Mežāzis
22. decembris
- 20. janvāris

Šis tev būs interesants un veiksmīgs periods. Tavs noskaņojums ik pa brīdi kļūs patiesi radošs, inovatīvs. Arī profesionālie panākumi un atzinība no priekšniecības puses tev būs turpat vai garantēta. Saskarsmē ar līdzgaitniekiem valdīs harmonija, sevišķi jau attiecībās ar kolēģiem. Mīlas lauciņā nav izslēgtas nelielas domstarpības ar mīļoto, taču tās būs viegli atrisināmas, ja vien būsi pietiekoši piekāpīgs, pretimnākošs. Nedēļas nogale piemērota nelielam izbraucienam pie dabas.

Otrdiena
Diena
18 .. 20 C
Vakars
15 .. 17 C
Vējš
3 .. 5 m/s
Trešdiena
Nakts
13 .. 15 C
Rīts
14 .. 16 C
Vējš
2 .. 4 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Par kādām tēmām jūs diskutējat ar mīļajiem?

 

Sergejs Poļanskis Jaunumi Kultūra | 11. novembris 2010 | 10:22

Un tā – trilleris lauku stilā...

30. novembris 2010 13:19 - Kristīne

Man ir vajadzīgs vēl viens padoms - kur es varu Internetā sameklēt Arabala dzeju? Ziemā tas nav vienkārši, bet es tomēr mēģinu atkal atrast pastāvīgu sauli ziediem - vai rozi - jo pat dzeltenie ziedi, kuriem vēl nav rozes spēka, var tikt salauzti biezās cementa masas dēļ, kura kāpj un sacietē bez apstājas. Veiksmi!

26. novembris 2010 15:07 - Kristīne

Kopīgiem spēkiem ar Melāna k-gu radām risinājumu, precīzāk - atjaunojām agrāko tradīciju iekļūšanai telpās. Saņēmu solījumu, ka pacēlājs tiekot lēni remontēts. Prieks, ka tā - pīkstieni kļūst aizvien klusāki un baltas sniegpārsliņas krīt uz nepārsegtās platformas. Domāju, ka kaut kas tiešām tiek darīts... Vēl neesmu paguvusi ielūkoties afišā, taču nopietni apsveru iespēju noskatīties Makdonaha lugas uzvedumu. Ļoti ceru, ka pagūšu to izdarīt visdrīzākajā laikā. Šeit izlasāmie apraksti ir mani patiesi ieinteresējuši. Jauku dienu!

25. novembris 2010 19:52 - Kristīne

Vēlreiz liels paldies par padomu, Sergej. Jau uzrakstīju elektroniskā pasta vēstuli minētajam speciālistam, kurā lūdzu piekļuves problēmu risināt, kā arī izteicu savus ierosinājumus par to, kā varētu rīkoties, lai arī man būtu iespēja brīvi baudīt teātra mākslu. Tagad gaidīšu atbildi. Jau vairākas nedēļas salauztais pacēlājs nepārtraukti signalizēja, tas lika saprast, ka drīzāk sagaidāma tā demontācija, nekā remonts. Prieks, ka ir civēki ar brīvu un pozitīvām pārmaiņām atvērtu garu, kuri gan vārdos, gan darbos jūt līdzi citu cilvēku problēmām, savu iespēju robežās palīdzot tās risināt. Lai veicas! .

25. novembris 2010 17:20 - Сергей

Одновременно радостно и печально читать такое сообщение. Приятно, что среди студентов, самой продвинутой молодежи растет число ценителей театра! Грустно и стыдно, что направляя миллионные инвестиции на реставрацию и благоустройство Дома Единства никто не озаботился вопросом о таком простом решении как доступ в театр для людей с ограниченными возможностями передвижения. Обидно, что мы зачастую неосознанно загораживаем путь зрителя к искусству. Я думаю, Кристина, тебе следует позвонить или написать человеку, в чьи обязанности и должно входить решение таких ситуаций - СПЕЦИАЛИСТУ по общественным отношениям: http://www.dteatris.lv/lv/Kontakti/ Желаю удачи!

25. novembris 2010 15:25 - Kristīne

Diemžēl invalīdu pacēlājs pie DT nefunkcionē. Vēlētos kopā ar draudzeni noskatīties teātra izrādi. Tā kā esat strādājis teātrī, būtu jauki, ja Jūs man varētu ieteikt, kam būtu piemērotāk lūgt atļauju ienākt pa dienesta ieeju uz teātra izrādēm? Jau iepriekš paldies.

12. novembris 2010 18:14 - Sergejs

Visām jaunkundzēm no bijušām studentēm, mazām un lielām: mans DU e-pasts vairs nedarbojās tāpēc vairs uz profesionāliem jautājumiem atbildēt nevaru. Jebkurā gadījumā es uz doto brīdi strādāju ārzemēs tāpēc jūs paši zinat to kas notiek Daugavpilī labāk nekā es. Ar jautājumiem par teātri lūdzu vērsties uz www.dteatris.lv es zinu tikai to, kas ir publicēts šajā mājaslapā. Paldies ka lasat rakstus! Veiksmi!

12. novembris 2010 17:24 - Mazā jaunkundze

Paldies par rakstu. Man vajadzīgs padoms par teātri, bet negaidīti pazuda kontakti - esi bloķēts.

Pievienot komentāru {7}