Zvaigžņu viesi

Daugavpils teātris uzsāk sadarbību ar J. Kupalas Nacionālo akadēmisko teātri (Minska)

Noslēdzot 2019. gadu, ir panākta savstarpēja vienošanās par turpmāku sadarb ...

Intervijas

24 janvāris

Vārda dienas:
Krišs, Ksenija, Eglons

Horoskopi

Svari
24. septembris
- 23. oktobris

Ik pa brīdi var pārņemt sajūta, ka tevī īsti neviens neieklausās vai pat apzināti ignorē. Taču šajā sakarā nevajadzētu pārāk pārdzīvot, tev gluži vienkārši būs tieksme visu nedaudz pārspīlēt, uztvert pārlieku saasināti. Zvaigznes iesaka rast uzticamu cilvēku, kuram izsūdzēt savas nebūšanas, no kura smelties morālu iedrošinājumu, uzmundrinājumu. Šonedēļ labākus rezultātus uzrādīs tie Svari, kuri nodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, nekustamo īpašumu.

Piektdiena
Diena
4 .. 6 C
Vakars
5 .. 7 C
Vējš
5 .. 7 m/s
Sestdiena
Nakts
3 .. 5 C
Rīts
2 .. 4 C
Vējš
4 .. 6 m/s

Avots: gismeteo.ru

Aptauja

Aktuālākā problēma šodien Daugavpilī

 

Sergejs Poļanskis Jaunumi Kultūra | 11. novembris 2010 | 10:22

Un tā – trilleris lauku stilā...

30. novembris 2010 13:19 - Kristīne

Man ir vajadzīgs vēl viens padoms - kur es varu Internetā sameklēt Arabala dzeju? Ziemā tas nav vienkārši, bet es tomēr mēģinu atkal atrast pastāvīgu sauli ziediem - vai rozi - jo pat dzeltenie ziedi, kuriem vēl nav rozes spēka, var tikt salauzti biezās cementa masas dēļ, kura kāpj un sacietē bez apstājas. Veiksmi!

26. novembris 2010 15:07 - Kristīne

Kopīgiem spēkiem ar Melāna k-gu radām risinājumu, precīzāk - atjaunojām agrāko tradīciju iekļūšanai telpās. Saņēmu solījumu, ka pacēlājs tiekot lēni remontēts. Prieks, ka tā - pīkstieni kļūst aizvien klusāki un baltas sniegpārsliņas krīt uz nepārsegtās platformas. Domāju, ka kaut kas tiešām tiek darīts... Vēl neesmu paguvusi ielūkoties afišā, taču nopietni apsveru iespēju noskatīties Makdonaha lugas uzvedumu. Ļoti ceru, ka pagūšu to izdarīt visdrīzākajā laikā. Šeit izlasāmie apraksti ir mani patiesi ieinteresējuši. Jauku dienu!

25. novembris 2010 19:52 - Kristīne

Vēlreiz liels paldies par padomu, Sergej. Jau uzrakstīju elektroniskā pasta vēstuli minētajam speciālistam, kurā lūdzu piekļuves problēmu risināt, kā arī izteicu savus ierosinājumus par to, kā varētu rīkoties, lai arī man būtu iespēja brīvi baudīt teātra mākslu. Tagad gaidīšu atbildi. Jau vairākas nedēļas salauztais pacēlājs nepārtraukti signalizēja, tas lika saprast, ka drīzāk sagaidāma tā demontācija, nekā remonts. Prieks, ka ir civēki ar brīvu un pozitīvām pārmaiņām atvērtu garu, kuri gan vārdos, gan darbos jūt līdzi citu cilvēku problēmām, savu iespēju robežās palīdzot tās risināt. Lai veicas! .

25. novembris 2010 17:20 - Сергей

Одновременно радостно и печально читать такое сообщение. Приятно, что среди студентов, самой продвинутой молодежи растет число ценителей театра! Грустно и стыдно, что направляя миллионные инвестиции на реставрацию и благоустройство Дома Единства никто не озаботился вопросом о таком простом решении как доступ в театр для людей с ограниченными возможностями передвижения. Обидно, что мы зачастую неосознанно загораживаем путь зрителя к искусству. Я думаю, Кристина, тебе следует позвонить или написать человеку, в чьи обязанности и должно входить решение таких ситуаций - СПЕЦИАЛИСТУ по общественным отношениям: http://www.dteatris.lv/lv/Kontakti/ Желаю удачи!

25. novembris 2010 15:25 - Kristīne

Diemžēl invalīdu pacēlājs pie DT nefunkcionē. Vēlētos kopā ar draudzeni noskatīties teātra izrādi. Tā kā esat strādājis teātrī, būtu jauki, ja Jūs man varētu ieteikt, kam būtu piemērotāk lūgt atļauju ienākt pa dienesta ieeju uz teātra izrādēm? Jau iepriekš paldies.

12. novembris 2010 18:14 - Sergejs

Visām jaunkundzēm no bijušām studentēm, mazām un lielām: mans DU e-pasts vairs nedarbojās tāpēc vairs uz profesionāliem jautājumiem atbildēt nevaru. Jebkurā gadījumā es uz doto brīdi strādāju ārzemēs tāpēc jūs paši zinat to kas notiek Daugavpilī labāk nekā es. Ar jautājumiem par teātri lūdzu vērsties uz www.dteatris.lv es zinu tikai to, kas ir publicēts šajā mājaslapā. Paldies ka lasat rakstus! Veiksmi!

12. novembris 2010 17:24 - Mazā jaunkundze

Paldies par rakstu. Man vajadzīgs padoms par teātri, bet negaidīti pazuda kontakti - esi bloķēts.

Pievienot komentāru {7}